F/P Direksiyon Seti Önerileri 2024

F/P Direksiyon Seti Önerileri 2024

Yarış ve simülasyon oyunları, oyunculara gerçekçi bir sürüş deneyimi sunmak için direksiyon setleri kullanmanın en iyi yollarından biridir. Piyasada birçok farklı direksiyon seti bulunuyor ve her biri farklı özelliklere sahip. Bu makalede, 2024 yılı için en iyi direksiyon seti önerilerini ve markalarını inceleyeceğiz.

1. Thrustmaster T80 Ferrari 488 Gtb Edition

 • Uyumluluk: PC ve PS4
 • Dönüş Açısı: 240 derece

Ferrari’nin özel direksiyon tasarımıyla adını en çok satan direksiyon setleri arasına yazdırmayı başaran Thrustmaster T80 Ferrari 488 Gtb Edition, kaliteli yapısı sayesinde kullanıcıya güzel bir hissiyat sunuyor. Playstation 4 ve bilgisayar ile uyumlu çalışan bu direksiyon seti, 240 derece dönüş açısına sahiptir. Kutu içerisinde direksiyonla birlikte pedal seti de çıkmaktadır.

2. Logitech G29

 • Uyumluluk: PC, PS5 ve PS4
 • Dönüş Açısı: 900 derece

Uzun yıllardan beri direksiyon setleriyle yoğun ilgi gören Logitech, bu seferde G29 modeliyle çıkıyor. 900 derece gerçekçi dönüş hissiyatı sunan model, PC, PS5 ve PS4 ile uyumlu olarak çalışabilmektedir. Kutu içerisinden ürünle beraber paslanmaz çelik özellikli 3 pedallı bir pedal mekanizması çıkıyor. Ürüne ek olarak Shifter alarak sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

3. Rush Prorace RW900R

 • Uyumluluk: PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One
 • Dönüş Açısı: 900 derece

Kutu içeriğinden çıkan vites mekanizmasıyla kullanıcıları kalbinden vurmayı başaran Rush Prorace RW900R, F1 vites kulakçıklarıyla ön plana çıkıyor. Kullanıcının kendi isteği doğrultusunda ön kısımda bulunan tuşlar sayesinde ürünü 900 veya 270 derecede kullanabilirsiniz. Çift titreşimli geri bildirim özelliğiyle gerçekçiliği ikiye katlayan model, fiyat performans olarak fazlasıyla iyi.

Bu direksiyon setleri, farklı bütçelere ve tercihlere hitap ediyor. Hangi oyun tarzınıza uygun olduğunu seçerken dikkatli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İyi sürüşler! 🏎️🎮

0
  0
  Sepetiniz
  Sepetiniz boşMağazaya Dön